Lokalizacja Willi Zegrze nad Zalewem Zegrzyńskim przy linii brzegowej zapewnia prywatność i kontakt z przyrodą. To "Mazury Warszawy" miejsce z potencjałem, które staje się modne nie tylko z uwagi na aktywny wypoczynek i sporty wodne ale i jako miejsce do mieszkania, nowoczesnego stylu życia. Warto dodać, że to również inwestycja i lokata kapitału w ciekawie rozwijający się podwarszawski region.

CZYSTE POWIETRZE, ZAPACH JEZIORA

Okoliczne powietrze otrzymało w pomiarach wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska klasę A, najwyższą z możliwych. Doskonałe powietrze miejscowość zawdzięcza terenom leśnym i brakiem jakiegokolwiek przemysłu.

Jadwisin znajduje się w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Na terenie miejscowości są dwa rezerwaty przyrody Rezerwat przy Pałacu Radziwiłłów i Rezerwat Wąwóz Szaniawskiego oraz 34 hektary otuliny lasu.

Uprawia się tu żeglarstwo, kitesurfing kajakarstwo, sporty motorowodne. Na terenie znajdują się rezerwaty przyrody, kluby żeglarskie, restauracje, plaża, ośrodki wypoczynkowe, zabytki.

Willa Zegrze